aboutus

Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd.

Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd. Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd. Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd. Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd. Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Leadan
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 3000000-5000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 80% - 90%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Dziękujemy za odwiedzenie krzeseł przemysłowych Sigmaforce

SIGMAFORCE specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji krzeseł przemysłowych od czasu powstania w 2007 r. W tych latach stworzyliśmy markę „ LEADAN ”, która jest znana w Chinach.

Zapewniamy krzesła, taborety, siedziska / stojaki i akcesoria dla niektórych z najbardziej znanych marek w dziedzinie nauki, opieki zdrowotnej, biznesu, przemysłu i edukacji. Nasze produkty są produkowane na zamówienie, a dzięki modułowej konstrukcji naszych siedzeń oraz szerokiej gamie opcji dostępnych we wszystkich liniach produktów, jesteśmy przekonani, że możemy również spełnić Państwa potrzeby. Dodatkowo, dzięki konfiguratorowi online „Zbuduj własne krzesło”, możesz stworzyć i poprosić o wycenę modelu siedziska, aby dopasować go do unikalnych wymagań miejsca pracy, zadań i budżetu.

Każde krzesło „ LEADAN ” jest zaprojektowane zgodnie z ergonomią. Nasze ergonomiczne krzesła ESD, ergonomiczne fotele laboratoryjne, krzesła do pomieszczeń czystych ESD, stołek do siedzenia stojącego, krzesła do produkcji przemysłowej, krzesło do zadań ESD, krzesła bezpieczne ESD, stołek antystatyczny - wszystkie przeznaczone do długotrwałego użytkowania i zwiększające komfort i wydajność osób Użyj ich. dokładamy wszelkich starań, aby każdego dnia poprawiać jakość pracy i produktywność pracowników!

Skontaktuj się z naszym przyjaznym i kompetentnym zespołem obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji na temat LEADAN i dowiedzieć się, jak nasze produkty mogą poprawić Twoje miejsce pracy.

-02-
Historia

Nasza historia

SIGMAFORCE specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji krzeseł przemysłowych od czasu powstania w 2007 roku. Posiadamy własną maszynę do spieniania PU, zespół produkcji siedzeń ze skóry PU.

Bierzemy udział w wielu wystawach, takich jak: CIFF, INTERZUM, CANTON FAIR, NEPCON, ANALYTICA CHINY, CHINY MIĘDZYNARODOWE MEBLE EXPO itp., Po ponad 10 latach doświadczenia i wysiłku, mamy wielu klientów długoterminowej współpracy, takich jak: FOXCONN, HUAWEI, EMERSON, ROLEX, AS ONE, KAISER + KRAFT ect. Wierzymy, że będziemy jednym z najbardziej profesjonalnych producentów krzeseł przemysłowych na świecie!

-03-
Usługa

Obsługa klienta

1. Nasz kompetentny i przyjazny zespół obsługi klienta jest dostępny, aby zapewnić wsparcie przed, w trakcie i po sprzedaży.

2. Usługa dostosowana do indywidualnych potrzeb: możemy pomóc zaprojektować zgodnie z Twoimi wymaganiami. Jesteśmy elastycznym i zdolnym dostawcą.

3. Szybka dostawa: Nasza firma zapewnia dostawę na czas.

4. Szybka odpowiedź: Twoja satysfakcja jest celem, do którego dążymy.

5. Usługa OEM / ODM

-04-
Nasz zespół

Nasz zespół

1. Mamy przyjazny i kompetentny zespół obsługi klienta.

2. Mamy najbardziej profesjonalny zespół inżynierów.

3. Mamy ekspercki zespół pracowników produkcyjnych.

4. Mamy poważny zespół kontroli jakości.

5. Mamy zespół obsługi posprzedażnej pacjenta

Wszystko powyżej naszych zespołów, po prostu chcesz zapewnić każdemu klientowi bardziej profesjonalną i wydajną obsługę!

Szczegóły kontaktu